W tym dziale znajdują się teksty, obrazy i video dotyczące naszego zdrowia.

Polecamy video o szczepieniach.

HERBATKA NIEPOKALANEJ NA EPIDEMIĘ (ochrona przed bakteriami)
HERBATKA NIEPOKALANEJ.pdf
Dokument PDF [251.8 KB]

HERBATKA NIEPOKALANEJ

na epidemię (ochrona przed bakteriami)

 

Godzina Łaski – 8 grudnia od 12.00 do 13.00

Opublikowano 7 Grudzień 2012 by wobroniewiary

Matka Boża, objawiając się w Święto

Niepokalanego Poczęcia,            

8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli

w Montichiari we Włoszech powiedziała:

Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.

 

A oto przepis, który został podyktowany 8 grudnia 2009 roku (w Godzinie Łaski) :

Dlatego dzisiaj pragnę wam przekazać lekarstwo, abyście nie bali się żadnej epidemii, a we wszystkim zaufali Bogu. Przygotujcie następujący napój:

Suszone owoce głogu zalejcie szklanką gorącej wody. Dodajcie szczyptę imbiru oraz łyżeczkę miodu lipowego. Do tego dodajcie łyżeczkę soku z cytryny oraz łyżeczkę mocnego naparu z lipy. Podgrzejcie, ale tak aby się cały napój nie zagotował i ciepłe pijcie rano i wieczorem. To was uchroni przed wszelkimi bakteriami.

 

www.smkp.pl