PRZEMILCZANY CUD

 

 

w p r o w a d z e n i e

 

Przemilczany cud” to książka, która jest autobiografią Edwarda Szymańskiego, zakończona śmiercią jego żony. Ta śmierć była cudowna – porównywalna ze śmiercią świętych. Żona autora zeszła z tego świata jak święta, pomimo że w ostatnich latach życia odwróciła się od kościoła i utrudniała życie mężowi.

Jednak w chwili śmierci trzymała męża za rękę. Ten błagał Matkę Bożą o ocalenie duszy swojej żony. W pewnej chwili został przeniesiony na sąd Boży nad duszą żony, która miała być potępiona. Jednak wstawiennictwo męża ocaliło żonę od potępienia wiecznego.

W mieszkaniu autora pojawiła się Matka Boża Fatimska w wizji, w której oboje małżonkowie klęczą przed nią. Wyglądają tak samo jak w czasie zawierania świętego sakramentu małżeństwa. Autor zrozumiał, że ich małżeństwo ma wymiar nie tylko doczesny, lecz wieczny.

 

 

Autor bardzo szczegółowo opisał całą tę sytuację, która jest pouczeniem i wskazówką a także poleceniem danym przez Boga za pośrednictwem autora, aby każdy katolik troszczył się o zbawienie swoich najbliższych, przede wszystkim tych, którzy oddalili się od Boga, ponieważ dopóki na sądzie Bożym wyrok nie zapadł, każdą duszę można ocalić, nawet w chwili śmierci – jak stało się z dobrym łotrem. Niektórzy jednak potrzebują obrońców przed Bogiem, bo sami nie potrafią obronić siebie, bo nie mają nic na swoje usprawiedliwienie.

Każdy katolik powinien walczyć o zbawienie duszy bliźniego, jak uczynił autor tej książki. Autor pokazuje, że miłość może zwyciężyć śmierć nie tylko doczesną, ale wieczną również. Dlatego wskazane jest, aby każdy poznał tę historię.

Osoby zainteresowane bliższymi szczegółami tego przemilczanego cudu proszone są  o kontakt z autorem: Edward Szymański – tel. +48 618 77 66 30.

wprowadzenie
PRZEMILCZANY CUD.pdf
Dokument PDF [1.5 MB]